| ciufiXXXXXX a întrebat:

Am si eu o intrebare.pot folosi crema depilatoare de la Farmec pentru a scapa de parul facial, mai anume:mustata. Multumesc! :*:*
Tin sa precizez ca sunt fata.

7 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Iti recomand ceara. Asa cu crema iti creste imediat inapoi.

| Carmen100 a răspuns:

Sigur ca da big grin

| Roarrrrr a răspuns:

Daca crema e pentru fata, poti sa o folosesti, dar daca nu este pentru zone sensibile n-o folosi. Mai bine iti cumperi benzi depilatoare pentru fata, poate te iriti de la crema.

| ovytzuuu a răspuns:

Da poti folosi crema depilatoare Farmec, pentru ca si mama mea vitrega folosea pentru mustata.Nu-ti face nici o grija.O zi buna

| LetMeAlone a răspuns:

Nu, crema depilatoare nu este indicata pentru fata! Nu conteaza ce firma este, nu este indicata! Provoaca iritatii care trec dupa 2-3 zile.

| Andaa199 a răspuns:

Si eu am folosit crema de la Farmec si mi se pare foarte buna. Eu am folosit-o pe picioare dar cred ca este ok sa o folosesti si pentru fata :*

| Andaa199 a răspuns:

Si eu am folosit crema de la Farmec si mi se pare foarte buna. Eu am folosit-o pe picioare dar cred ca este ok sa o folosesti si pe fata :*