| DianaArr a întrebat:

Cum se foloseste crema depilatoare Farmec?

3 răspunsuri:
| Me01 a răspuns:

Buna
Ar trebui sa scrie pe ea cum se folosește.
O aplici in zonele unde vrei sa te epilezi stai 3-5 minute si după faci Duș.

| Andreeac33 a răspuns:

Eu folosesc crema de la Farmec si e foarte ok.Eu procedez in felul urmator, o aplic intr-un strat sa acopere firele de par, astept 11-12 minute si o sterg cu un prosop umed sau un burete iar apoi fac un dus.

| Floricikmov a răspuns:

O aplici pe pe piele, cu cat este parul mai voluminos si mai mult cu ata aplici si crema in cantitati mai mari. Si dupa aceea astepi vreo 15 min si o indepartezi. Pentru mai multe informatii citeste instructiunile. Succes! O zi frumoasa!