| Gabriela_Adelina_1999 a întrebat:

Am si eu o intrebare, stie cineva cum se afla numarul unei persoane care suna cu necunoscut?

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Te duci la operatorul de telefonie mobila cu un ordin judecatoresc din care reiese ca exista o amenintare / infractiune la mijloc

| pietrean a răspuns:

Nu poti sa afli nicicum!
La Politie,doar daca sunt amenintari.
La operatorul de telefonie,tot nu afli nimic.Te trimite tot la Politie.
Daca nu te intereseaza ce spune,la telefon, cand te suna, ori dai respins, ori inchizi, cand ii auzi vocea.Asa o sa se sature sa te deranjeze.
Dar daca te intereseaza si nu mai poti de asta, daca nu stii cine e, omul si-a atins scopul! Te pune pe jar si tu cazi ca fraiera in plasa lui!

| motan444 a răspuns:

Il intrebi laughing unica solutie in afara de politie

| alex13king a răspuns:

Nu stau sa explic! Ai 2 variante"
1.Te duci la politie.
2.Trebuie sa ai niste aparate
3.Nu poti!

| Gabriela_Adelina_1999 explică (pentru alex13king):

Vreau varianta fara politie

Răspuns utilizator avertizat
| alex13king a răspuns (pentru jimmiesrustled):

Ce e aia mai exact?

Răspuns utilizator avertizat