| deiutza_3599 a întrebat:

Am si eu o mica mare intrebare:
-La ce varsta incep sa iti creasca sanii? Am 12 ani si 2 luni iar sanii mei...parca nu as avea asa ceva!
Ce sa ma fac?

Răspuns Câştigător
| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Draga mea ai timp destul ca sa iti creasca sanii.depinde de fiecare:*
Uite pe parcurs daca vezi ca daca tot nu iti cresc du-te la un endocrinolog

7 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Intreab-o pe mama ta ei cand au inceput sa-i inmugureasca.In general lucrurile sunt erediare pe linia mama-fiica! Dar mai este timp! Este inca devreme.

| georgesur a răspuns:

Asteapta, SIGUR nu vei ramine fara! Momentul conturarii trasaturilor specifice sexului variaza functie de persoana(datorita mostenirii genetice), functie de ativitatile fizice, alimentatie, mediul in care iti petreci timpul, etc."Furtuna hormonala" va veni!

| PuяpℓeMusic a răspuns:

Depinde de fiecarehee hee
La 13, 14...

| lullaby57657 a răspuns:

Depinde de fiecare poate la 14, 15 sau 16 ani

| vampiregirl a răspuns:

Depinde... daca esti dezvoltata iti cresc mai repede iar daca nu esti iti cresc mai greu.La mine au inceput sa creasca la 13 ani si ceva.Iti dai seama cand cresc atunci cand simti o durere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut, Facebook a creat un nou site de socializare Lockerz se intra pe baza de invitatii pe care le gasiti aici http://invite.lockerz.ro? id=89898989

| valerica_3052 a răspuns:

Ai destul timp sati creasca.la mine au inceput sa-mi creasca sani la varsta de 13 ani