| anonim_4396 a întrebat:

Pe la ce varsta trebuie sa-ti creasca sanii?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde ce varsta ai si daca ti-a venit menstruatia sani cresc cu vreo 2 ani inainte sa-ti vina menstruatia iar menstruatia vine diferit la fete... aproximativ 13, 14 ani dar oricum nu este un numar exact de varsta la care sa-ti vina tongue si daca in caz ca nu-ti sunt mari nu-ti fa griji sani cresc pana la 18 anitongue

7 răspunsuri:
| Criiiiiiiis a răspuns:

13-14

| LumeaÎnTreiDe a răspuns:

De obicei la pubertate, de la 10 pana la 14ani este tim sa iti creasca, depinde de organismul fiecaruia,... de foarte rare ori se intampla sa creasca mai repede sau mai tarziu

| Miruniky a răspuns:

~8-14 anihappybig grin pup

| VIPER a răspuns:

12 ani sau 11

| Ionutzy a răspuns:

Pai tatzele cresc pe la 14 ani!

| LanaDelReyFan a răspuns:

Hay ca-ti zic eu: intre 10 si 14 ani...

| IancuSilviu a răspuns:

Depinde de corpul fiecaruia. varsta de maturitate este de 22 ani