| Vero1996 a întrebat:

Am si eu o mica problemuta. Mi-am cumparat azi o cartela frog si cand am razuit cartela de reincarcare am razuit prost si s-a luat cu tot cu nr si nu se mai intelege si am introdus de 3 ori codu de reincarcare gresit si mi s-a restrictionat accesul la incarcare. Stie cineva ce ar trebui sa fac?

1 răspuns:
| dannys a răspuns:

Suna la 1234 si poti sa vb cu un consultant ii spui ce ti-s-a intamplat si iti cere codul de bare de pe cartela reancarcabila si poti rezolva ceva.