| Ionut_Alin_1997 a întrebat:

Salut,am cumparat azi o cartela de reincarcare cosmote si am razuito prea rau si nu se mai intelege codu. Daca ma duc la reprezentantii lor imi vor da alta?

3 răspunsuri:
| Sp33dyt a răspuns:

Daca codul de pe acea cartela nu este folosit atunci vei primi acel cod.
Pe langa cod cartela are si un serial unic

| express11 a răspuns:

Da,cu bonul de casa. daca nu-l ai incearca, poate te ajuta.si eu am patit si m-au rezolvat. fara bon.

| Dzeko7 a răspuns:

Nu,nu iti vor da alta pentru ca vor crede ca ai gasit-o.Asta e trebuie sa-ti cumperi alta.