| RedPorcelain a întrebat:

Am si eu o nelamurire.1.Pentru inscrierea la liceu este nevoie sa participe si copilul sau pot veni doar parintii?
2.Trebuie sa am buletinul la mine in original, sau pot avea si o copie (tot pentru inscriere)

3 răspunsuri:
| Roxett a răspuns:

Este bine sa te duci si tu ca sa-ti alegi optionalele si daca nu ma insel trebuie sa si semnezi.
Ia-ti si buletinul la tine pentru. ca s-ar putea sa-ti trebuiasca CNp-ul, seria si nr.

| DeeaBlondiii a răspuns:

Eu am fost deja si trebuie sa fie elevul +un parinte si trebuie copie dupa buletinu tau si al ambilor parintibatting eyelashes. Sper ca te-am ajutat:*Fundabatting eyelashes?

| chelie91ptm a răspuns:

Si copilul si parintele.