| Raul199612 a întrebat:

Scuze ca am postat in sectiunea gresita dar am o nelamurire...
Cand merg sa depun dosarul la scoala pentru inscriere la liceu trebuie sa mearga si unul dintre parinti? deoarece eu tot la aceelasi liceu am invatat pana in 1-8... si de la a 9 tot acolo raman? si trebuie sa mai mearga si unul dintre parinti?, si mai am o intrebare, la dosar trebuie neaparat certificatul legalizat sau pot sa ma duc cu o copie sau cel original?

Răspuns Câştigător
| raul03 a răspuns:

Nu, nu trebuie sa vina un parinte, deoareca iti va da o fisa sa o completezi tu ( depinde de profil), merge si copie...