| Alexandra_7864 a întrebat:

Am si eu o problema.Am citit pe net despre tratamentul pentru cosuri cu coaja de portocala rasa si apa.
Am cateva nedumeriri.
Coaja de portocala este la fel ca cea de mandarina?
Si cand rad portocala si o amestec cu apa.Las cateva minute si strecor apa? Pentru ca nu ma pot da pe fata cu apa aceea cu coaja de portocala rasa!laughing
Poate par cam ciudate intrebarile dar asta e. Vreau sa aflu.
Dau fundita:*

Răspuns Câştigător
| CrazzyGirlCsm a răspuns:

Si eu am incercat tratamentul asta si nu a avut niciun rezultat. Ba mai mult mi-au aparut mai multe cosuri. acum depinde de ten. Si nu am strecurat apa. am pus coaja de portocala si putina, dar putina apa. Am amestecat si am pus pe fata. :d
Poti incerca si ponturile de pe acest site.  http://sideris.ro/......tru-acnee/
Te pup si ai grija de tine.