| anaid2406 a întrebat:

am si eu o problema...as vrea ca la anul' sa intru la liceul carol 1 din constanta.am medie buna( 9.40) pana acum (nu stiu ce o sa fac la examene) dar oricum.problema e ca nu stiu media minima cu care s-a intrat la profil economic.ma puteti ajuta ( cineva care e acolo) multumesc anticipat. funda celui mai bun raspunswinking

1 răspuns:
| xGen a răspuns:

Nu stiu care e media minima, dar cu asa o medie (9.40) intrii fara probleme. Cel putin asa stiu.