| Laurixu a întrebat:

am si eu o problema cam incurcataa`! mi. a placut de un baiat care a stat cu o colega de. a mea sh am incercat sa. l uit.cand credeam ca asta s. a intamplat mi. a luat id sh am vb foarte mult timp sh ne intelegeam super bine dar el vb cam plictisit sh ciudath cu mine la tel sh pe mes vb foarte frum sh doolce.ma intrebare daca vreau sa stau cu el sh am zis prima data cu nu, dar a doua oara am zis ca da, dessii mie mi s. a ciudath cand nu avrut sa afle cineva ca suntem impreunasad sh m-a deranjat da am lasat asat in urma
sh ne.am sh intalnit sh el era foarte obsedath sa ma pipaie sh sa ma atinga pe tot corpu sh vroia sa facem sex, dar peste o luna
si asa am zis si eu dar nu vb seriosoh go on sh doar asa sh apoi devenea obsedath de a ma pipai sh m.am suparath pana la urma prosta am fost ca l.am lasath sa ma linga la pz:d offf nu trebuie sh a vrut sa. l sug sh n.am vrut d nicio culoare sh doar i.am atins. o sh ultima data ne.am certat sh a zis ca daca nu ies cu el p.afar sa eu sug spune la toata scoala mea sh a lui ce am facutcrying( sh mie teama sa nu afle toata lumeeaa! VA ROGG AJUTATI.MA SA SCAP DIN CAPCANA ASTa!crying((

Răspuns Câştigător
| TPMTotiPentruMine a răspuns:

Sstiu. spune tu prima ca scuze pentru exprimate udeea e ca nici nu stiu ce varsta aiblushing dar sa sui ca ti-a dat el limbi de vreo doua ori, si ca tu i`ai promis ca ai sa faci asta ceea ce vrea el, si ca n`ai facut`orolling on the floor) fetele sunt crezute sa stiibig grin dar spune tu prima ca baietii sunt nebuni si ii mananca gura intr-un stil vai mama ti`o spun din proprie experienta. FII REAdevil ce nebuna estirolling on the floor
pupici papakiss