| Deea_4962 a întrebat:

am si eu o problema cu pc-ul (adica mai multe).
Nu imi citeste telefonul(conectat la pc prin usb) care pana acum mergea
Nu imi citeste nici un stick, nici web-ul dar daca vreau sa ascult muzica castile merg. Oare ce sa ii fac?
Nici nu mi se inchide calculatorul normal, doar daca il inchid de la buton merge, Poate fi din cauza windousului? Dati-mi un raspuns plsss[-o

Răspuns Câştigător
| Sniper a răspuns:

Cel mai indicat este sa-ti reinstalezi windowsul pentru ca ai multa foiala daca vrei sa le rezolvi fara reinstalare.
Si sa nu uiti ca dupa reinstalare, sa-ti instalezi toate driver'ele.