| anonim_4396 a întrebat:

SAlut. Nu mi se inchide calculatorul, oare dc? Doar daca il inchid de la buton se ih=nchide, dar daca vreau sa il inchid normal pare ca se inchide, si ramane deschis ca si cum asi astepta sa se inchide.crying ce sa ii fac?

3 răspunsuri:
| ramona_4785 a răspuns:

Reinstaleaza windows si vezi daca iti face la fel; 85% ca nu mai face succes

| vali_6207 a răspuns:

Dai un scan cu anti virus poate ai virusi, daca nu ai antivirus poti descarca unul gratis eu folosesc avira e destul de bun, daca nu merge atunci incearca sa reinstalezi windows`u. Asa scapi si de virusi daca ai.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lingel la oizda