| Diana_1113 a întrebat:

Buna

Am si eu o problema... dar vreau sa nu incepeti cu mistouri si alte chesti, daca aveti vreo sugestie imi spuneti daca nu nu scrieti nimic

Asi vrea sa mi se faca rau la scoala.sa lesin, sa ma albesc la fata orice, va rog ajutati-ma.( imi pare rau ca mai pun inca odata intrebarea dar nu merge sa vad raspunsurile la cealalta intrebare) multumesc

4 răspunsuri:
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Tu chiar mergi la scoala doar pentru a lesina si pentru a-ti impresiona colegii?
stiu ca nu trebuia sa ma bag, dar asta chiar e amuzant.

| Claudiu2011 a răspuns:

Copchil fara viitor.ce sa ti mai cer. spui sa nu facem misto dar asa e cum sa nu faci misto cand pui o astfel de intrebare.

| Muresan_6009 a răspuns:

Mananci creta.ti se face febrabig grin.

| CârnăciorIubeșteImprimantă a răspuns:

Pai poti sa mananci creta straight face si nu glumesc laughing e incercata. te albesti la fata si ti se albastresc unghiile. dar iti revii dupa vreo 4`5 ore. intrebare: de ce vrei asta?