| CezaraEM a întrebat:

Buna!
Am si eu o problema de cateva zile, nu pot sa vad videoclipuri pe Twitter, tot apare mesajul "The media could not be played"! Si nu inteleg de ce?!
Ma puteti ajuta, va rog!
Merci kiss FUNDA!

Răspuns Câştigător
| BeatTheASS1234 a răspuns:

Daca esti in browser (Chrome, Mozilla etc) du-te la setari si sterge datele de navigare si cookie-urile.
Daca esti pe telefon du-te la Twitter, la detalii despre aplicatie si dai Stergere date.
Nu sunt sigur daca merge dar nici nu stiu ce cauzeaza problema, poate o sa iti mearga.