| cryss_1828 a întrebat:

Am si eu o problema.Recent mi-am schimbat de pe abonament pe cartela ( Cosmote). am acea optiune cu 2000 de minute cu 2 nr fav, si in rest450, 450 ( mi se pare). Problema mea este urmatoarea.la *134# merge sa dau insa cand incerc sa vad mesajele si minutele adica *134*2# imi zice " Network Error, la fel si la *134*3#. Asa va da si voua sau e de la telefon? SI inca o intrebare exista alta modalitate sa vad cate minute/mesaje in retea mai am? Plz.

2 răspunsuri:
| Ana a răspuns:

*123*1# pentru minute in retea
*123*2# pentru mesaje
*123*3# pentru minute in afara retelei
daca nu iti merge inseamna ca ti-a expirat extraoptiunea, sau daca nici asa nu-ti merge, atunci chiar nu stiu, poate ca o sa-si revina.

| MikyMi a răspuns:

Pt. extraoptiunea care o ai u trebuie sa apelezi *123*1#
*123*2#
*123*3# pentru a afla minute, mesaje si tot ce ai.
Vezi daca mere asa!