| Supradoza.De.Vise.Interzise a întrebat:

Buna am si eu o problema sau ceva de genu crying
Nu imi amintesc cum o cheama pe o cantareata
Stiam ceva de genu :Chanel
Tipa e satena si inchisa la culoare da nu ft.

Răspuns Câştigător
| mcandr3y a răspuns:

Che Nelle http://www.youtube.com/watch?v=_gKbO071ra8&feature=related... se poate fundita?

5 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Cu toata durerea in sufletsad, tind sa cred ca esti amnezic/a.

| oz a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=giq7P7FfIHQ

chanel cole de la american idol?

| Supradoza.De.Vise.Interzise explică:

Nu e doar Chanel o cantareata... avea si o melodie digey sau cum masa se scriebatting eyelashes.

| Supradoza.De.Vise.Interzise explică:

@Andrey deci am ras cu pofta cand am citit raspunsul tau laughing.
Iti ceri drepturile, a smug laughing)?
Ma log oh go on mersi mult kisskisskiss eh si logic ca iti dau fundita ca nu's eu nesim. sa nu dau ca altii whistling fara aluzii laughing).
xoxo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ala-i parfum. Sa fie Shania Twain?