| anonim_4396 a întrebat:

Buna am si eu o problema si tare as vrea sa stiu parerile voastre...am 14 ani si sincer numai suport deloc nimic nu sunt emo dar cateodata chiar mi-as dori sa mor nu imi mai suport viata de aici si ma gandesc sa ma mut in spania la mama mea si sa iau totul de la inceput acolo insa mi-ar fi dor de cei care mau crescut si de prietenii adevarati pe care ii am la momentul acesta chiar nu stiu ce sa fac! astept sfaturile voastre cu mare bucurie sad promit ca o sa dau si voturi si funditse.

2 răspunsuri:
| FloriiDirectioner a răspuns:

Gandeste-te bine...Langa mama ta cred ca ai cam tot ce vrei, Unde e mai bine ca la mama?laughingDar nu ai putea sa renunti la prieteni tai.insa daca sunt adevarati cum spui tu cred ca ar intelege si chiar te-ar sfatui. Infine e alegerea ta si eu patesc faza cu moarte.Dar gandeste-te putin unii ar da orice sa traiasca.

| Georgiana_6600 a răspuns:

Paii revinotii. adica nu ai alta cale. sa mori nu rezolvi nimiclaughing