| Valy64 a întrebat:

Salut am un telefon Nokia x2 si am pus parola la cardul de memorie microSD si acum am uiato cum o pot afla
p.s cand conectez cablulde date imi cere parola ca sa pot sa trimit fisiere din telefon spre calculator cel careva castiga

Răspuns Câştigător
| soupflood123 a răspuns:

Aici ai procedura prin care afli parola fără să formatezi cardul:
http://www.ehow.com/how_7371419_recover-sd-card-password.html
Sau poţi să formatezi cardul dacă nu ai date importante pe el :D

1 răspuns:
| Fast92 a răspuns:

La fel am patit si eu ...mergi la cineva care are Nokia cu symbian..si are optiunea Key... eu am bagat cardul pe un Nokia n73 si am rezolvat problema.P.s x2 am si eu 'winking