| Butterfly928 a întrebat:

Buna am si eu o problema. Un baiat a vrut sa ma pupe. A pus mana la gura si ma pupat dar ceilalati colegi cred ca ne-am sarutat. Ce sa le zic ca sai conving ca nu e adevarat?

Răspuns Câştigător
| scumpik_6874 a răspuns:

Pai intotdeauna adevarul reprezinta calea cea mai buna de convingere.si in al doilea rand daca ei nu te vor crede, nu baga in seama toate vorbele sp de cei din jur.mai ales atata timp cat u si baiatul acela stiti ce s-a intamplat cu adevarat.pentru ca cei din jur spun multe dar dintre care f putine vorbe sunt adevarate.asa ca nu te lasa influentata de parerea celorlalti.

5 răspunsuri:
| FlashXLight a răspuns:

Reprodu momentul.
Roaga`l pe tip sa o mai faca o data, fara ca ei sa stie. Sau stai in preajma lui ca sa o faca pur si simplu, dar ai grija sa mai fie colegi prin jur straight face Eventual, cheama colegele tale pe hol si zile ca hai sa va arat ceva, apoi le zici stati putin sa il intreb ceva pe X (baiatul) ele se vor uita si dacavad ca el a pus mana la gura (ai grija ca asta sa fie cat mai evident) si gata.
Mai poti incerca sa le zici ca voi n`ati putea fi niciodata impreuna si daca nu te cred de fiecare data cand il vezi gasete`i tot felul de defecte, mai paraste`l si fa sa fie cat mai real, dar oricum mai ales prietenele tale ar trebui sa te creada si sa aiba incredere in tine daca iti sunt chiar adevarate prietene.
Pup! Funda?

| Chestiuţăă a răspuns:

Pai chiar te`ai sarutat laughing

| adrian342 a răspuns:

Spunele ca vroia sa iti spuna ceva

| adrian342 a răspuns:

Spunele ca a vrut sa iti spuna ceva.

| alexandra_5217 a răspuns:

Pai fi increzatoare in tine si mergi intotdeauna cu capul sus...sti, unele vorbe sunt spuse si din invidie.big grin