| imyourdestiny2 a întrebat:

M-a sarutat un baiat dar nu am simtit limba.I-am spus ca sa ma sarute nu sa ma pupe si m-a luat dar la fel a facut.m-a pupat practic doar cu buzele de mai multe ori..sa cred ca e timid, sau nu stie sa sarute, sau are o problema cu limba? nu stiu cum sa ii spun...

7 răspunsuri:
| EnvyU a răspuns:

Dar de ce nu ai incercat sa ii bagi tu limba in gura sa vezi daca iti raspunde la fel?

| imyourdestiny2 explică (pentru EnvyU):

Pai asta e problema ..am incercat..si nici o reactie laughing e penibil sa vb despre asta dar chiar nu imi place cum saruta ..si am batut si un apropo:i-am zis ca asta e pupat nu sarut si a zis bineee si m-a pupat dar la fel.a mai avut prietene are 17 ani!

| EnvyU a răspuns (pentru imyourdestiny2):

Ciudat ca ai raspuns dupa atata timp, tot la fel face? daca da atunci nu e nici o rusine sa te desparti pentru ca nu iti place cum saruta.

| imyourdestiny2 explică (pentru EnvyU):

M-am despartit de el.

| h3r a răspuns:

Unde ai vrut s-o simți?

| Laura927 a răspuns:

Sigur ca e timid, probabil este prima data cand saruta o fata.
Invata-l nu e nimic rau.ii spui frumos hai sa incercam in alt fel! si ii arati cum ti-ar placea tie.
Dar e posibil sa nu ii placa,"sarutul cu limba" nu e pentru toata lumea.:/

| BuddyWYou a răspuns:

Na-re limba!