| Reven a întrebat:

Buna, am si eu o problema un baiat s-a tinut mult timp dupa mine ma iubea si inca ma mai iubeste simt asta dar l'am respins i'am zis nu cand m; a intrebat daca vreau sa fiu prietena lui iar acum chiar nu stiu ce simt pentru el o parte a sufletului imi spune ca da dar cevama opreste nu stiu cei cu mine
AVETI UN SFAT? PLZ

Răspuns Câştigător
| luizza95 a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa fii cu el.Si eu am trecut prin aceeasi situatie acum cateva luni si regret foarte mult ca nu am acceptat.Accepta pana nu e prea tarziu. Daca nu o sa mearga o sa va despartiti si o sa mergi mai eparte dar daca nu esti cu el o sa regreti mai devreme sau mai tarziu.

3 răspunsuri:
| Sirenia a răspuns:

Te sfatuiesc sa incerci sa fii cu tip

| AnKa1995 a răspuns:

Pai gandeste-te bine inainte sai dai un raspuns...
gandeste-te si la ce simti tu pentru el
daca il placi spune-i ca vreti sa fiti impreunawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar trebui sa fii sigura pe sentimentele tale petrece cateva zile cu el spune-i ca ai nevoie de timp sa i dai un raspuns concret.asa vei vedea ce e in inima ta