| BadAngelSoni a întrebat:

Am si eu o problemaaa. Am un mini-laptoplaughing Asus Eee Pc R105D (cu windows 7) si de un timp nu mai gaseste nici o retea wirelessstraight face. Pur si simplu pe sigla de la wireless apare un "x" rosulaughing Ce ar trebui sa fac sa-mi mearga din nou puppy dog eyes? Multumesc anticipat. Funditaa :**

1 răspuns:
| SeNnd a răspuns:

Ai blocat wireless daca nu ai buton de on of wi fi intra la panoul de control si vezi retele si internet si cauti wi fi si activezi