| Iulii111 a întrebat:

Am si eu o tableta goclever si fratele meu a incercat de prea multe ori modelul! Imi trebuie urgent tableta. Tot imi spune ca trebuie sa scriu cont Google si parola.am scris-o si tot nu merge ajutati-ma. Dau funda mare mare mare!

Răspuns Câştigător
| terano31 a răspuns:

Uite aici depinde si de tableta trebuie sa o resetezi dar aici ti se sterg toate datele de pe ea daca nu are buton de home deg Samsung, Apple trebuie sa ti apasata pe butonum on/off si pe cele de volum (simultan) si intri intr-un meniu de resetare si acolo alegi resetare tableta nu stiu exact sau daca are si buton de meniu ti apasat pe on/off si pe butonul de meniu pana te duce la acem meniu si dai reset, sper ca ti-am fost de ajutor sau

0752018052 poti suna si te ajut cu mare drag happy sper sa iti fiu de ajutor