| rapgirl123 a întrebat:

Am si eu un blog si as vrea sa il vizitati. Este vorba despre unii adolescenti din ziua de azi. Sunt curioasa sa vad ce parere aveti iar daca va place, dati mai departe. Macar asa trezim pe unii la realitate :) http://eleviprofesori.blogspot.com/ dau fundita, (sunt noua)

1 răspuns:
| Castorul a răspuns:

Foarte tare articolul.
As avea ceva de comentat, dar momentan nu pot sa ma autentific in casuta de comentarii. Cel mai probabil e de la conexiunea mea la internet. Maine cel tarziu o s-o remediez happy
Mi-am notat adresa blogului tau si promit sa revin happy
P.S. Te-ar interesa un schimb de link-uri? big grin