| babysister a întrebat:

Am si mica mare problema:iubesc un cam de vreo 3 ani, ma gandesc la el tot timpul, il visez, acum a aparut un baiat care ma place dar si eu il plac, si mi-a cerut prietenia iar eu nu stiu ce sa fac...inca il mai iubesc pe cel dinainte.Va rog, dati-mi sfaturi!

3 răspunsuri:
| alin a răspuns:

Fa ce iti dicteaza inima.Dar vezi sa o faci cu cap si sa nu-ti para rau de alegerea facuta.

| lulu_8735 a răspuns:

Pai gandeste-te bine...fa o comparatie intre cei doi, unul poate are ochii altfel, celalat...dar e o trebuie serioasa.doar cu unul poti stasadsad

| andreeutzaa a răspuns:

Daca tu iubesti un baiat de 3 ani si nu s-a intamplat nimic pana acum cred ca exista un motiv.Ar fi cazul sa incepi sa iesi cu baiatul de incepi sa il placi si care te place. Poate cunoscand persoana lui vei reusi sa te indragostesti de el si sa treci peste.