| iintunericul a întrebat:

Cum sa fac ca sa nu m-ai iubesc asa de tare o fata? ce sa fac?

tot timpul ma gandesc la ea, nu m-ai sunta atent la scoala, nu am posta de mancare, tot la ea imi "sare" gandul
este cu un an m-ai mica ca si mine si am facut generala la acceasi scoala, dar acuma este a 9-a si nu stiu dc acuma imi place asa de mult de ea
va rog dati-mi ceva sfaturi ce sa fac
P.S. inca ea nu stie ca o iubesc, doar de 2 zile ma "fermecat" asa de tare
DAU FUNDA

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu mai intra asa puternic in intuneric. Iesi la lumina si daca esti capabil, curteaza fata, asa cum este normal sa faca orice tanar indragostit.

| iintunericul explică (pentru neutrino):

Lasa amu numele! esti constient ca nu ma cheama asa si ca nu stau la intuneric!
nu v-am intrebat de nume
Stai calm ca nu esti nici prima persoana nici ultima care se leaga de,, iintunericul'' (ma cheama Cristi, daca esti asa de curios sa afli)

| neutrino a răspuns (pentru iintunericul):

Sa fii sanatos Cristi draga, dar nu mai sari de fund in sus atunci cand, la cererea ta, cineva iti raspunde intrebarilor tale, chiar daca raspunsurile nu te satisfac. Te sfatuiesc sa recitesti raspunsurile primite si sa incerci sa le intelegi mai bine, poate-ti schimbi parerea. O seara buna si succes in dragoste!

| iintunericul explică (pentru neutrino):

Iti multumesc de raspuns, imi cer scuze daca m-am,, ratoit'' la tine, nu asta a fost intentia mea

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Cu vodka boy, ajuta mult in dragoste