| anonim_4396 a întrebat:

, As vrea niste sfaturi, acum 6 luni m`am imprietenit cu un baiat, el ma placea, mi-a cerut sa fiu cu el dar nu am vrut, am ramas prieteni chiar foarte buni, acum 3 saptamana am simtit ceva ciudat, am crezut ca il iubesc, ma gandeam tot timpul la el straight face orice melodie imi amintea de el, i-am spus ca il plac ne-am combinat, si dupa 1 saptamana si ceva a aparut altul care mi-a bagat in cap destule oh go on, ca ma place, ca ma iubeste oh go on si l`am parasit pe acelastraight face si sa aflu ca cel care mi-a bagt in cap prostiile mai era cu unastraight face, acum imi pare rau ca mi-am stricat prietenia cu primul baiat sigh din cauza unui bouoh go on, acum el numai vr sa stie nimic de mineoh go onstraight face HELP~

2 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Nu mai ai ce face. Ceea ce ai facut e urat, si nu se poate ierta asa usor. Pune-te si tu in locul lui, sa vezi cum e.

| MyRu13 a răspuns:

Bunahappy
In situatia ta nu cred ca mai exista cale de intoarcere, deoarece din punctul meu de vedere te-ai folosit de saracu baiat. Incearca sa te pui si tu in locul lui sa vezi ca nici tu nu ai putea ierta ceea ce a facut persoana respictiva care a facut aceaias greseala ca tine. Ii va fi foarte greu ca baiatul acela sa te ierte, deoarece ceea ce ai facut tu este un gest si o greseala aproape de neiertat. Si daca intr-un final baiatul acela iti iarta greseala, ai grija sa nu o mai faci pentru ca atunci fi sigura ca el nu va mai avea puterea sa te iertewinking
Bafta!