| Adyna_7556 a întrebat:

Acum cateva luni un baiat mi-a cerut prietenia dar l`am refuzat pentru ca eram intr-o alta relatie pe atunci care nu a functionat din pacate..acum il plac pe tipul care mi-a cerut prietenia dar nu stiu daca mai am sanse. Ceva sfaturi? Fundaapuppy dog eyes

4 răspunsuri:
| Anonima264 a răspuns:

Merge-ti la un suc si spune-i ce simti pentru el!
Poate si el simte la fel pentru tine!

| theboywithanewbrightwonderfulfuture a răspuns:

Nu mai ai sanse pentru ca:
1. E el cu alta tipa?
2. Sau pentru ca tu crezi asta?
Daca e 1, da-i pace. Dar daca e 2 batei niste apropouri, lasa-l pe el sa faca toata treabawinking
Baftahappy

| Paul321 a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa te bagi mai in seama adica sa il etichetezi pe facebook (daca are/ai) in diferite poze de dragoste. Sau daca are prietena astepti pana se elibereaza laughing. Sau sa-l mai suni daca ai numarul lui si sa-l alinti cu "cf dragule" sau cate alinturi. Sper ca ti-am fost de ajutor. BAFTA!

| Roxanaaaaa a răspuns:

Buna Adina.Parerea mea este ca ai putea sa intrii in vorba cu tipul.sa vezi ce-ti spune, sa-l iei u pe colo pe colo cu intr cu astea ca sti cum suntem noi fetele si o sa vezi ce da din el.Intra pe el cu cf iubire micalove struck din astea si vezi cum reactioneaza:*Sa-mi spui ce ai facut