| anonim_4396 a întrebat:

Sall am o problema Am vb cu un baiat de cv timp {imi place de el} pana ce am aflat ca suntem verisori de gradul 2 ...acum nu prea vb, ma gandesc la el tot timpul {il visez in fiecare noapte} chiar nu stiu ce sa mai fac plizzz ajutati-ma cu niste sfaturi sadsad

Răspuns Câştigător
| Hirako a răspuns:

Nu conteaza daca sunteti verisori de gradul doi, diferenta de rudenie e deja prea mare. Poti sa te dai la el ca nu se intampla nimicwinking

1 răspuns:
| BiaBiencuzza a răspuns:

Ehhh e simplu chestia cu verisorii nu prea conteaza decat daca faceti nebuniitongue impacativa gradu 1 gradu 2... ce mai conteaza daca va iubiti?