| anonim_4396 a întrebat:

am sims 2 simplu si mai am si sims 2 body shop si as vrea sa stiu cum pot sa le fac unghii mari simsilor mei. am incercat sa downloadez si haine si coafuri dar nu ma lasa...ma ajutati si pe mine, plz! sad si cum sa le fac sani mai mari sau haine super~?

4 răspunsuri:
| Fallen Angel a răspuns:

Cum adica nu te lasa? E imposibil. Eu pot sa downloadez de oriunde in afara de THE SIMS 3.COM, asta pentru ca nu am crack-ul. (eu am sims 3) Si am incercat sa downloadez de la sims 2 pentru sims 3. Din pacate nu pot sa le instalez dar ma lasa sa le descarc. Pe anumite site-uri trebuie sa fi logat. Pe TSR resource te poti te poti loga cu email-ul meu: al3xandra.st3fania@yahoo.com iar parola e eminem (de pe site-ul ala) Sper sa te ajute. Mult Noroc!

| loveee a răspuns:

Exact la alexa nu are cum sa nu te lase. poate vreis a zici ca nu iti merg cand intri in joc. daca e asa inseamna ca nu ai luat si acea chestie numita mesh... adica un fel de suport alt motiv nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

eu vreau as imi downoaldez sims 2 ca are si prietena mea si vreau sa il downaldez va rog ma ajutati

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fallen Angel minte ca am incercat