| madalina14 a întrebat:

Am sims 2 si vreau ca in sims 2 body shop sa le fac simsilor unghiile mari si haine si sani mai mari.stiu cum sa fac haine dar eu stiu asa: iau o poza dupa net si o pun peste si mi-a iesit mdelu dar nu-s calumea! ma ajutati?

3 răspunsuri:
| loveee a răspuns:

Pai in primul rand nu poti sa le faci asa simplu pui o posa si gata iti trebuie un program( nu-s care ca na`m) in care trebuie sa faci o chestie numita mesh adica un fel de suport si dupa aia faci hainele pe acel suport. e cam complicat na`r fii mai simplu sa le downloadezi de pe net?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am jocu' mi-l, dai si mie te rog! Dac mi-l dai. descopar eu cum sa fac! big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Haber nu am