| HySpear a întrebat:

am sters din calculator niste poze din greseala, cum sa fac sa fac sa le recuperez?crying
Fundita!

Răspuns Câştigător
| annutza a răspuns:

Pai programul recuva e f bun...

fundita? pls:*

4 răspunsuri:
| UninspiredName a răspuns:

Du-te in Recycle Bin si da restore si o sa iti apara unde le'ai sters.

| Bianca_9620 a răspuns:

Intri in cos si le scoti tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu photo shopu 100% o sa ti le repartizeze pe toate pozele pe care le ai in pc si pe care le-ai sters de cand ai calculatorulhappy

| babibaBuM a răspuns:

Buna, intri in cosu de gunoi dai dublu clic si o sa iti apara o fereastra si dai restore o sa iti apara exact in foldarul unde le aveai si inaintehappy