| BambiSd a întrebat:

Am telefonul Nokia 5230. Intrebarea mea este, cum pot sa imi bag Wireless pe el? Am instalat un program se numește HandyWi dar se pare că nu merge.

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Telefonul tau nu are wi-fi si deci nu poti sa receptionezi internet wireless.NU ai nevoie de un program pentru wi-fi...iti trebuie o piesa si anume o antena de wi-fi care vine deja incorporata in telefon.Si totusi ai putea cumpara un WiFi microSD card compatibil cu toate telefoanele. Ceva in genul asta http://www.varologic.com/......cards.aspx sau ai putea schimba telefonul cu unul cu wi-fi.
Bafta! (repet:nu merge cu programe)