| Anaaamariaaaaa a întrebat:

.am trecut clasa a 10-a si vreau sa ma mut din liceul in care am intratrolling on the floor) sunt pe profil economic si vreau sa ma mut pe stiinte sociale. Am aflat la ce dau diferente dar nu am inteles din ce mai exact...tot caut modele de examene de diferenta pe google si nu gasesc mai nimic... am intrebat si la secretariat ce as putea mai exact sa invat si mi s-a raspuns cu "nu stiu"rolling on the floor) asa ca daca e cineva dispus sa ma ajute cu un sfat, cu orice as fi foarte recunoscatoare. Multumesc!

4 răspunsuri:
| ABCD122 a răspuns:

Vei da diferența doar la latină din materia de clasa a 9-a și engleza(doar dacă profilul este intensiv/bilingv engleza).
Nu o sa dai nicio diferența la română sau istorie din câte știu eu.

| Anaaamariaaaaa explică (pentru ABCD122):

Mi s-a spus ca dau diferente la 9 materii: Romana, Engleza, Geografie, Istorie, Latina, Logica, Muzica, Desen si Ticrolling on the floor si nu, nu este profil cu bilingv

| Baiatultrist1 a răspuns:

O sa dai diferența la romana, istorie și mai o materie dar am uitat care este sorry. Învață ceva din materia clasei a 9 a, nu te stresa diferențele nu sunt asa de grele doar învață în mare și ai încredere în tine

| Anaaamariaaaaa explică (pentru Baiatultrist1):

Incerc sa invat cat de mult pot...dar nu am cum sa nu ma stresez pentru ca sunt 23 de copii care mai vor pe stiinte sociale si e doar o clasa + ca mai sunt si 9 materii dar nahappy multumescccc