| Ebsghjs a întrebat:

Buna!
Am un aparat foto, NIKON COOLPIX L120. Il am de o luna si ceva. big grin
Pana acum nu am avut probleme cu el. Dar acumm... uhmm. are o mica problema... cand apas sa fac poza se inchide aparatul. dar nu mereu. am umblat la setari si e totul OK. Se poate sa fie din cauza ca bateriile lui il incarc la un acumulator cu marca diferita de baterii?!

Răspuns Câştigător
| Ioanantonia a răspuns:

Hey,mi se intampla si mie, am tot Nikon coolpix l12o,e din cauza bateriilor.Nikon nu accepta decat anumite baterii, eu iti recomand energizer, care in magazine(selgros)se gaseste incarcator de baterii pe caare il bagi in priza ft simplu happy