| Alina123ful a întrebat:

Buna!
Am un aparat foto Nikon Coolpix si zilele trecute mi s-au descarcat bateriile(erau baterii Energizer). Apoi le-am incarcat si dupa le-am bagat in aparat si nu se deschidea.
Astazi am schimbat bateriile si tot nu se deschide aparatul.
Ce poate avea?

2 răspunsuri:
| AlexTixx12 a răspuns:

Poate,s-a ars acea chestie care isi ia curent din bateri, te sfatuiesc sa ai unul pe acumulator gen baterie de telefon sunt mai scumpe dar merita, eu ma ocup cu video poze si merita poti incarca apartul cu baterie externa instant si cand faci poze ca pe telefon!