| Linda03 a întrebat:

Am un BlackBerry curve 8520 si de cand mi-am pus mai multe aplicatii, merge foarte foarte greu. As vrea sa-l resetez, dar imi e frica ca poate il stric sau ii sterg ceva si apoi nu o sa mai am aplicatiile. Ce sa fac? funda

2 răspunsuri:
| mytzy1999 a răspuns:

Cu cat ii ocupi memoria telefonului mai mult cu atat el incepe sa se miste mai greu, sfatul meu e sa stergi cateva din aplicatiile mai mari care nu le folosesti foarte des sau care nu iti plac asa mult. ar trebui sa rezolve problema

| Linda03 explică:

Mytzy1999, eu am doar vreo 5-6 aplicatii care le folosesc, de exemplu facebook, whatsapp si altele, deci n pot renunta la nici macar una.