| Alëxąndŕą a întrebat:

Buna am un cantec dar am o nemultumire intr-un vers

Miau miau miau miau
miau miau rauuu mreauuuu mreau mi mi mi
au mreau uuu mreau laughing si nu stiu cum sa fac sa sune mai bine prima versiune
sau asta?

Miau miau miau miau
miau miau rauuu mreauuuu mreau mi mi mi
au mreau uuu miaauuuuuuuuuuuuu Dau funda nu fiti glumeti bine doar putin nitelus cine sa castige miuuuuuuuuuuuuu sau mreau e o competitie stransa nu este asa laughing laughing rolling on the floor rolling on the floor si am pus intrebarea asta sa pot da la cineva o funda

Răspuns Câştigător
| alexutu001 a răspuns:

laughing tare intrebarea pai eu zic ca sa incerci cu miaauuuuuuuuuuuuu pentru ca daca faci miau miau rauuu mreauuuu mreau mi mi mi poate ti se incurca limba si nu o mai descuri nici cu foarfeca, iar daca faci miaauuuuuuuuuuuuu sa nu fi pe drum, cine stie ce maidanez te aleargalaughing vreau sa aud cantecul la final

1 răspuns:
| dllm. a răspuns:

laughing esti figura.
cu miuuuuuuu si mreauuuulaughing
batting eyelashes oricum tare chestiabatting eyelashes eu zic sa ramai pe miuuuuusmug

pusiiii pusi :*