| Oάηά a întrebat:

Am un coleg de clasa dragut si de fiecare data cand se intaleste la scoala, pe strada cu mine ma saluta imi face cu ochiul.imi zambeste.etc.este posibil sa ma placa? fundita:*:*:*

Răspuns Câştigător
| CosMina_9777 a răspuns:

Probabil ca te place daca iti face cu ochiul iti zambestebig grin

3 răspunsuri:
| LiveYourLife a răspuns:

Pai probabil ca da

de ce nu incerci sa vorbesti cat mai multe lucruri cu el si poate vei afla daca chiar te placewinking

| Carmensitarockon a răspuns:

Nu doar te innebuneste ca sa devii sclava lui...sau poate e un baiat de treaba si chiar te place

| CMorfine a răspuns:

Daca iti place si tie de el ar trebui sa-i raspunzi la zambete, sa intri cu el in discutie, si daca totul merge bine poti sa-i faci si complimente subtile. Daca chiar te place si daca si tu il placi o sa vezi ca totul va decurge bine, trebuie doar sa faci ceea ce simti si sa iti asculti inima!happy
Si daca este asa cum spui tu te place cu siguranta, deci nu sta daca si tu il placi.big grin
Succes!