| Mârr a întrebat:

Acum un an m-am certat rau de tot cu un tip(imi placea de el si o fata i-a spus totul oh go on) si nu a mai vorbit cu mine deloc, m-a sters de la prieteni pe facebook... Acum ma saluta pe strada si la scoala, mi-a dat add din nouhee hee. Eu nu stiu, e posibil sa imi placa de el din nou? straight face Si el face asta pentru ca? straight face

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

El posibil sa te placa si tie ti se pare ca ti-ar place de el numai pentru ca ti-a dat add din nou

| aleCsandrra a răspuns:

Păi tu trebuie să ştii daca iţi place sau nu de el şi probabil s-a săturat sau a obosit să fie supărat. Părerea mea.

| Anonima264 a răspuns:

1.Doar tu poti raspunde la aceatsa intrebare!
2.Sar putea sa te placa si el putin!(dar ca sa nu ma insel incearca sa ii mai observi comportamentul)
O zi buna!

| Stefania444 a răspuns:

Pai ai cred ca el a uitat mica voastra disputa. daca nu esti sigura de sentimentele tale incearca sa vorbesti cu el si incerca sa te apropii de el, da deveniti mai apropiati.eu cred ca dupa un timp el va actiona primul.nu ii lasa pe cei din jur sa te influienteze.ai incredere in tine.happy

| CristinaEduard18 a răspuns:

Pai incearca si tu sa vobesti cu el, sa vezi daca simte ceva pentru tine sau vrea doar sa fiti amici! si totusi de ce s-a suparat atat de tare ca unei fete ii placea de el? sa fim seriosi eu cred ca o face pe interesantul.a facut pe suparatul crezand ca o sa te duci la el etc etc si acum vazand ca nu ai actionat cu nimic incearca el! posibil sa-i placa si lui de tine! parerea mea