| AnonimaBethy22 a întrebat:

Bună. Am un coleg la pregătire care s-a întâmplat să observ că se uita încontinuu la mine. Pot spune chiar că se holba, iar când am făcut contact vizual cu el nu și-a luat privirea de la mine și tot se uita fix în ochii mei mult timp. Cum se poate traduce un astfel de comportament? In restul timpului nici nu vorbește cu mine

5 răspunsuri:
| Steffeyy a răspuns:

E timid si te place sau ii place sa analizeze oamenii

| GraniniCuPiersica a răspuns:

Pedo -_-

| AnonimaBethy22 explică (pentru GraniniCuPiersica):

Suntem amandoi majori?, dar e si asta o varianta

| AnonimaBethy22 explică (pentru Steffeyy):

Nici nu stiu ce sa mai cred. odata se poarta frumos, odata pare ca ma evita...

| Animuratica a răspuns:

Nu stiu, e el mai ciudatel asa de fire. Lol