| andreeaaa96 a întrebat:

Am nevoie de o parere. Stateam de vorba cu un baiat si in timp de vorbeam mi-am aruncat ochii la telefon (fara sa vreau) si el imi zice razand: lasa telefonul, stinge-l. Eu am inceput sa rad si am zis: pai nu am facut nimic, nu umblu pe el doar m-am uitat fara sa vreau la el (telefonul era blocat pe masa, doar imi fugise ochii la el crezand ca s-a aprins) si eu tot radeam si ii ziceam: nu inteleg de ce imi zici sa il sting ca nu am umblat pe el. Si el se uita fix la mine si avea un inceput sa zambet si eu radeam cu gura mana la urechi (ma emotionasem) el se uita foarte lung la mine si nu zicea nimic si nu si-a luat privirea pana cand nu am schimbat eu privirea si mi-am pus mana la fata sa ma abtin sa nu mai rad. Ce credeti ca a inteles el din reactia mea? Si de ce credeti ca a avut un asa contact vizual prelungit? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| biadia a răspuns:

Baiatul acela voia sa aiba parte de atentia ta. Tu, uitandu-te la telefon, poate i-ai dat impresia ca astepti sa te caute cineva. Iar acel contact prelungit insemna probabil ca te place

| dorin1990 a răspuns (pentru biadia):

Ai perfecta dreptate!

2 răspunsuri:
| fasfasfasafas a răspuns:

Nu știa ce sa mai zică laughing