| user3456789 a întrebat:

Buna! Colegul meu ma place? Sunt la liceu intr-o scoala noua, nu stiam pe nimeni.In saptamana asta am cunoscut mai multe persoane, dar una dintre ele imi pune semne de intrebare.Am un coleg care nu stiu daca ma place sau am innebunit eu si cred lucruri ce nu-s adevarate.Au fost cateva lucruri care mi-au atras atentia, dar par cam nesemnificative si va cer parerea. Deci ii simt mereu privirea pe mine.De ex,cand vorbeste o persoana,tind sa ma uit la ea, in ochii ei, deci asa am facut si cu el. Cand vorbeste, nu vorbeste neaparat cu mine, vorbeste cu toti colegii, dar in toata vorba lui facem contact vizual de mai multe ori care este intrerupt de el si apoi facut tot de el, eu uitandu-ma incontinuu la el deoarece vorbea.Ieri s-a si mutat intr-o banca, fix in spatele meu si si-a lasat prietenul cel mai bun singur. Aproape tot timpul cand vorbesc cu cineva parca este acolo.De obicei nu bag chestiile astea in seama dar parca e o energie ciudata.Nu imi place de el sau ceva, baiatul pare f ok, dar nu il cunosc doar de o sapt.Si zilele aste parca imi aparea prin ganduri brusc, parca m-ar manifesta, daca credeti in asa ceva.Cred ca am innebunit, dar va rog sa imi spuneti parerea voastra sincera! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Vorbeste cu el, da-i o sansa sa-l cunosti si asa iti vei da seama ce vrea de la tine si de te ce urmareste non stop, sau poate te inseli...

7 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Eu cred ca da.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Parca e o energie ciudata. Da, aceasta este energia sexuală.
Cred ca am innebunit. Da, așa se manifestă dragostea.

| mihai69 a răspuns:

Orice este posibil.

| dullcat a răspuns:

Se repeta intrebarea.

| Emilian65 a răspuns:

Poate el este timid și nu îndrăznește sa vorbească mai mult cu tine. Dacă ție îți place de el și vrei relație, întra în vorba cu el și poate apare o relatie frumoasa cu el

| FindMyName a răspuns:

Ai putea sa vorbești cu el, cel mai bine.

| VadimIvanov a răspuns:

Încearcă să vorbești cu el, poate e timid.