| Ghinea_Andrea_ a întrebat:

Buna tuturor, ași vrea sa va întreb ceva poate ma puteți ajuta ....Sunt fata am 16 ani sunt clasa a 9 a și ieri mi s-a întâmplat ceva foarte ciudat : Eram pe holul liceului cu o colega și am vrut sa intru în clasa, am deschis ușa dar colega mea mi-a zis sa ma uit într-o parte către celelalte clase pentru ca e acolo un băiat de care îmi place puțin, mi am întors privirea spre acel băiat și am rămas nemiscata sa ma uit la el ( nu știu de ce ), iar el era în aceeași poziție ca mine lângă ușa și se uita la mine exact cum ma uitam eu la el și am făcut contact vizual câteva secunde, pana ce el a intrat în clasa lui iar eu în a mea, nu știu ce sa fac mereu când ne vedem ne uitam unul în ochii celuilalt dar nu vorbim sau ceva, nu știm nimic unul despre celălalt... ce ziceți? Ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| dullcat a răspuns:

Buna.Ar trebui sa mergi sa vorbesti cu el, fara sa te gandesti la consecinte (ca va rade de tine, te va respinge etc.)E si el tot om exact ca tine, simte si el exact la fel vis a vis de relationarea fata de sexul opus, crede-ma.Chiar daca nu se infiripa nimic, iti va prinde bine sa socializezi.Succes.

| Marius22222222222 a răspuns (pentru dullcat):

Dullcat câți ani ai?

| Ghinea_Andrea_ explică (pentru dullcat):

Mulțumesc mult pentru sfat?

| dullcat a răspuns (pentru Marius22222222222):

5678.

| dullcat a răspuns (pentru Ghinea_Andrea_):

Cu placere.Multumesc si eu pentru funda.

6 răspunsuri:
| Marius22222222222 a răspuns:

La ce e aici pe TPU mare minune sa nu ramai gravida.ce sa faci? intreaba-l cat e ora etc baga-te în seamă