| AnemonaP a întrebat:

Am un cont mai vechi de Facebook la care nu mai stiu deloc parola, iar e-mail-ul pe care l-am facut este foarte vechi. Eram aproape sa ii schimb parola ca sa ma pot loga insa imi cere raspunsul la intrebarea de securitate. Este data mea de nastere pe care nu o pot gresi, insa nu merge deloc.Contul este facut in 2011, cine stie ce raspuns am dat, si nu ma pot loga. ce este de facut?

1 răspuns:
| CuriousStuff a răspuns:

Incearca toate optiunile din recovery password, iar daca nu merge poti sa le trimiti un email la Fadsupport@facebook.com (cica desi e o adresa de support pentru reclame am citit undeva ca mai multa lume care a cerut ajutorul aici l-a primit, chiar si in probleme care nu implica reclamele) si sa le explici situatia (cred ca trebuie sa fie in limba engleza). Daca faci o dovada clara ca e contul tau (nu stiu exact ce o sa-ti ceara) sunt sigur ca o sa-ti schimbe ei adresa de mail sau o sa-ti dea un reset la parola.