| Tot.Eu a întrebat:

Am un Mp4 Philips si vreau sa pun video pe el si nu merge. vreun program ceva? Help Plizz. A si inca ceva. Nici pe telefon nu pot sa imi pun (am Nokia 5200). Cine ma ajuta? big grin :*

1 răspuns:
| cripistinna a răspuns:

Prima data trebuie sa le transformi in fisiere avi. ca sa fie compatibile cu un MP4. Poti face asta cu ajutorul programului Youtube downloader, Care ti le si converteaza si poti si descarca melodii noi. Sper ca ti-am fost de folos. Te-am pupat.