| DeeaDlk a întrebat:

Am un NOKIA 5228 ce pot face sa intru pe net? Trebuie sa ma duc la "Doctor GSM"? Asa mi-a zis cineva ca imi trebuie o aplicatie sau ceva de gen. E adevarat? Vreau informatii. Dau funda celor mai explicide.big grin Si vot happy

Răspuns Câştigător
| Daneiulian a răspuns:

Da iti trebuie opera mini trebuie sa o iei de pe net si poti intra pe net sau daca are el incorporat intri la web si cauti acolo setari si bagi o adresa exp:www.google.ro si dai click acolo si merge. funda +vot?