| AndreeaAndr3 a întrebat:

Am un Nokia c5 codat in Vodafone. As vrea sa mi-l decodez. Se poate cu ceva cod? daca stiti o sa va dau si imei-ul. Dau 2 fundite! promit happy

1 răspuns:
| Aaanonimaaaa a răspuns:

Buna! Sunt tutoriale pe You Tube in care iti arata cum poti sa ii dai resetare. Cauta si incearca! Sper ca ti-am fost de folos, eu asa am procedat cand am avut telefonul codat. Daca nu gasesti tutorial cu acel model de telefon incearca sa vezi cum se procedeaza la unul asemanator